עו"ד ומגשר יחיאל פורת

עו"ד פורת מתמחה במתן ייעוץ משפטי בתחום דיני משפחה, ירושות, צוואות, עריכת הסכמים, הסכמי ממון, יפוי כח מתמשך ומקרקעין.

כמו כן, עו"ד פורת נותן שירותי ייעוץ אישי, גישור, ואימון אישי (coaching) המגובים בהכשרה מקצועית רחבה ובניסיון רב ומגוון לאורך שנים.

עו"ד פורת בעל תארים אקדמיים במנהל עסקים ובמשפטים.

"האני מאמין שלי" – כעורך דין – במקום בו קיימת אפשרות, אני חותר להגיע אל הפתרון הרצוי, מתוך גישה הבוחנת מתן מענה בדרך של הידברות תחילה, גישה המעבירה את נושא המחלוקת מ-“עימות לאימות". כמו כן, הנני מביא איתי ניסיון עתיר שנים מתפקידיי הקודמים בבנק ישראל, בניהול ועריכת משאים ומתנים מול יחידים וגופים בארץ ובחו”ל.

אני מאמין כי הידברות בין צדדים חלוקים נותנת אפשרות לניהול משא ומתן המאפשר הסכם טוב יותר עבור כל הנוגעים בדבר.
לצורך כך, אני משלב בצורה הרמונית בין ארבעת התחומים השונים בהם אני מתמחה – עריכת דין, גישור, ייעוץ זוגי ואימון אישי, ובכך בא לידי ביטוי הערך המוסף אותו אני מביא איתי ללקוחותיי.

פונים אלי – זוגות, משפחות ויחידים הנתקלים בקשיים אישיים, או בקשיים במערכת היחסים עם בני זוג או עם שותפים, אשר מבקשים מציאת פתרונות למשברים בדרך של גישור, הכוונה,ייעוץ, ליווי משפטי והסכמים כתובים.

אני אוחז בגישה לפיה משברים הינם ברי פתרון, גם אם לעתים נדמה לנוגעים בדבר כי מדובר במשבר ללא אופק. בשנות עבודתי בתחום טיפלתי וליוויתי אנשים רבים תוך מתן פתרון לבעיות מורכבות ומתוך נכונות מרבית להשקיע את מירב המאמצים כדי להביא את הצדדים לתוצאה הרצויה ולהסכם המקובל על כל הצדדים תוך כבוד הדדי.

תהליך הייעוץ או הגישור מתקיים באווירה פתוחה ונינוחה תוך רצון למצוא את הדרך הנכונה והמתאימה לזיהוי הקושי, התמודדות איתו, היחלצות מהמשבר ולבסוף – פתרונו. זאת, תוך הקניית כלים חדשים שילוו את בני הזוג לאורך שנים, כלים שהינם שימושיים גם לתחומים נוספים בחיי בני הזוג ואשר נועדו לגבש את התא המשפחתי ולקדם את בני הזוג, הן מבחינה אישית והן בתוך מערכת היחסים בה הם מצויים.

אמונתי הינה שלכל אדם מגיע הטוב ביותר עבורו ובכוחו גם להגיע לכך. על מנת להשיג זאת ולהגיע לכדי גישור או הסכם מתאים ונכון, אני פועל בדרך של הוגנות אישית, אתיקה מקצועית, ומתוך הכרה אישית עמוקה באפשרות של השגת תוצאות טובות לכל הנוגעים בדבר – בדרכי נועם ושלום.